Konsulenti juaj i Apelit në Amazon

Si të shkruani një letër të suksesshme të apelit Amazon dhe një plan veprimi?

Thjesht filloni një Bisedë të Drejtpërdrejtë me ne tani ose plotësoni formularin e kërkimit në internet më poshtë me detajet tuaja dhe më pas këshilltari ynë do të kthehet pas një ore. Na kontaktoni për një letër të përsosur të apelit për pezullimin Amazon.

Kuptoni pse llogaria e shitësit të Amazon është pezulluar!

Njohja e shkakut të pezullimit të llogarisë është hapi i parë drejt rifillimit të llogarisë. Zbulimi i problemit kërkon njohuri eksperte të fushës. Specialistët tanë të llogarisë së Shitësit do t'ju ndihmojnë të gjeni shkakun kryesor të pezullimit tuaj dhe të shpjegojnë se si ne mund t'ju ndihmojmë të shkruani një ide të përsosur Letër e Apelit Amazon. Na kontaktoni tani dhe merrni ankesën tuaj ASAP.

Ne jemi të hapur 24 orë në ditë, 7 ditë në javë.

+ 1 775-737-0087

Rezervoni një Konsultë Falas

Konsulentët do të kthehen në 1 orë

Si mund të parandaloj që kjo pezullim të ndodhë në të ardhmen?

Duhet të mendoni me kujdes për atë se si do të parandaloni që kjo të ndodhë përsëri në të ardhmen. Amazon do të presë që ju të ekzekutoni ndonjë plan veprimi dhe disa herë ata thjesht do të rikthejnë llogarinë tuaj të shitësit Amazon pasi të mund të demonstroni se keni kryer planin tuaj të aktivitetit.

Nëse keni nevojë për ndihmë për të apeluar llogarinë tuaj të shitësit Amazon, ose nga ana tjetër nëse dëshironi të shihni se cilat janë shanset tuaja për rivendosjen në punë, ne mund t'ju ndihmojmë. Bisedoni me një nga përfaqësuesit tanë për të dëgjuar një konsultim falas dhe mendim eksperti për rastin tuaj.

Ne gjithashtu mund t'ju ndihmojmë të apeloni nëse lista juaj është çaktivizuar dhe në rast të shkeljeve të politikave që mund të ndikojnë në shëndetin e llogarisë suaj! Bisedoni me një nga përfaqësuesit tanë të kujdesit ndaj klientit për të marrë një konsultë falas.

merrni llogarinë tuaj të pezulluar të Amazon të rivendoset brenda 24 orëve

Ndërsa duhet një moment për të pezulluar llogarinë tuaj të shitësit të amazonit, rikthimi i llogarisë mund të jetë një proces që kërkon kohë. Ndonjëherë, kjo kohë zgjatet për shkak të disa gabimeve këtu dhe atje të bëra nga shitësi për arsye të ndryshme të tilla si jo-qartësia në politikat e Amazon, duke mos qenë në gjendje të zbulojë çështjen prapa Pezullimi i llogarisë Amazon, ose duke mos qenë në gjendje të shkruaj një letër të apelimit të pezullimit të prerë dhe të qartë të Amazon. Ne i kuptojmë këto probleme më mirë se kushdo dhe kjo është arsyeja pse ju garantojmë shërbim cilësor në kohën më të shpejtë të mundshme. 

Tregtia elektronike Aplus Globale është një zgjidhje me një ndalesë për një zgjidhje të plotë të nevojave tuaja të Apelimit dhe më shumë. Koha mund të shkojë nga 24 orë në 72 orë në varësi të kompleksitetit të problemit.

Letër e Apelit Amazon

Pyetjet e bëra më shpesh

Si ta anuloj llogarinë time në Amazon?

Punësimi i dikujt është ideal, megjithatë mund t'i kushtoni vëmendje njoftimit të dërguar nga Amazon dhe të krijoni një Plan të Veprimit. Këta janë përbërësit thelbësorë të një apeli të mirë.

Sa kohë duhet për të shkruar një letër ankese për pezullim?

Koha më e shkurtër që duhet për të shkruar një apel është 24 orë. Kjo periudhë mund të rritet në 3-4 ditë pune sipas detajeve të një llogarie të veçantë të pezulluar të amazonit dhe llojit të shërbimit të kërkuar nga shitësi.

Çfarë mund të bëni për të rivendosur llogarinë time të shitësit në Amazon?

Ka shërbime dhe paketa të ndryshme që ne ofrojmë për të rivendosur një llogari të shitësit Amazon. Ne ofrojmë konsulencë, paraqitje të letrës së amazonit dhe dorëzimin e shërbimeve; varësisht nga lloji i paketës që zgjidhni.

A keni punuar tashmë në rastet e pezullimit të Shitës Amazon?

Po, ne kemi punuar me një mori rastesh të ndryshme në lidhje me Pezullimi i llogarisë Amazon. Gjithashtu, ne kemi një ekip veteranësh nga kjo fushë.

Po nëse Amazon kërkon më shumë informacion?

Ne e trajtojmë apelin derisa të ketë arritur qëllimin e tij - që është rivendosja në punë. Pasi të kemi akuzuar vetëm një herë, ne punojmë për secilin hap të vogël të procesit derisa të zgjidhen të gjitha çështjet.

A është e garantuar rigjenerimi i llogarisë?

ne, si partner, ofrojmë analizën dhe apelin më të mirë për rivendosjen në punë të llogarisë së pezulluar të shitësit të amazonit. Megjithatë, nuk mund të kontrollojmë faktorët nga fundi i Amazon dhe rikthimi i llogarisë nuk është i garantuar 100%. Megjithatë, ne kemi mbajtur një normë suksesi prej më shumë se 98% deri më tani.

A ofrojmë një garanci për kthimin e parave?

Ne idealisht nuk e argëtojmë kthimin e parave, megjithatë mund të ketë kushte të reja kur i konsiderojmë. Për më shumë informacion lexoni politikat tona të rimbursimit.

Cila është shkalla juaj e suksesit në lidhje me Shërbimin e Apelimit të Amazon?

Fatmirësisht, Deri tani kemi ruajtur një normë suksesi më të lartë ose ekuivalente me 98%. Ne kemi qenë duke bërë mirë dhe gjithashtu kemi një normë 90% të mbajtjes së klientit për shkak të kënaqësisë së klientit.

Shqyrtime të Letrës së Apelit të Amazon
Dejah Stewart
Dejah Stewart
01: 11 13 Qershor 21
Llogaria ime e shitësit në Amazon ishte çaktivizuar, kështu që unë kontaktova një Plus Global Amazon për të më ndihmuar të shkruaj një plan veprimi për të apeluar çaktivizimin. Apeli që ata shkruan për mua ishte i plotë, i gjatë... të personalizuar në llogarinë time dhe adresuar çështje specifike që kisha përjetuar para çaktivizimit tim. Në përgjithësi, një përvojë e shkëlqyeshme, ata ishin të përgjegjshëm dhe më ecën gjatë procesit për të riaktivizuar llogarinë time. Sapo u aktivizova dy ditë më parë! Kështu që shërbimet e tyre patjetër që funksionojnë!Lexo më shumë
Alden Baluyut
Alden Baluyut
01: 00 13 Qershor 21
Pasi të paraqes apelin tim, dërgoj 4-5 POA dhe pa fat. Unë isha duke menduar fjalë për fjalë për të bërë një llogari të re Amazon pasi nuk munda ta merrja përsëri llogarinë time. Mbani mend, unë ende kam fonde të kyçura... me Amazon dhe ata nuk do të përgjigjen në asnjë nga thirrjet e mia. (me email duke thënë: "Ne mund të mos u përgjigjemi email-eve të mëtejshëm në lidhje me këtë çështje"). Më pas, duke marrë një rekomandim nga dikush që ka përdorur këtë kompani vendosa të shkoj me ta. Unë rrezikova dhe thashë që ose i paguaj ata dhe e kthej llogarinë time përsëri në punë dhe gjithashtu kam fondet e mia prapa ose i paguaj ata dhe humbas para dhe humbas gjithashtu llogarinë time me fondet. Pas 2 muajsh pezullimi e pagova këtë kompani për të më ndihmuar të rimarr llogarinë time. Ata fjalë për fjalë paraqesin një POA dhe të nesërmen mora një email duke thënë "Llogaria juaj në Amazon tani është riaktivizuar" Një punë e bërë mirë dhe unë padyshim REKOMANDOJ Aplus Global! Nëse doni që llogaria juaj të rikthehet ose riaktivizohet, mos bëni të njëjtin gabim unë bëri Merrni një profesionist për të shkruar një POA për ju.Lexo më shumë
TheTagLegacy
TheTagLegacy
09:27 29 maj
Ata janë të mirë në atë që bëjnë. I shfrytëzova për të ndihmuar në riaktivizimin e llogarisë time të shitësit Amazon, dhe zgjati pak, por ata kurrë nuk heqin dorë nga një llogari. Ata më shkruanin thirrje deri sa isha... riaktivizohet. Riaktivizimi im zgjati rreth 2 muaj e gjysmë, por unë kam një mik që përdori këtë shërbim gjithashtu dhe e ktheu llogarinë e tij vetëm për disa ditë. Rekomandojmë shumë!Lexo më shumë
Kim Ngan
Kim Ngan
08:26 05 maj
Jam shumë i lumtur që punoj me ta. Shërbimi shumë i shpejtë dhe letra e tyre e apelit është e mahnitshme. Këta djem e dinë se çfarë dëshiron amazona. Faleminderit!!
Mary Grace Landingin
Mary Grace Landingin
11:07 03 maj
Unë kam punuar me këtë kompani më shumë se 100 llogari dhe ata rivendosin shumicën e tyre. Ata janë shërbime shumë të mira të letrave të Apelit që ofrojnë shkurtimisht. Unë do të vazhdoj të punoj me ta.
jash tolambiya
jash tolambiya
06:17 03 maj
Përshëndetje! Dua të të them: Llogaria ime është riaktivizuar! Ju falënderoj shumë për ndihmën tuaj! Unë do të kujtoj ty.
Robert Godinez
Robert Godinez
19:24 17 21 Prill
Më e mira në biznes. Pas punësimit të shërbimit të tyre dhe vëzhgimit të asaj që ata bënë për llogarinë time. Më duhet të them se besoj se nuk ka asgjë që nuk mund të zgjidhin. Rekomandojini ato kujtdo që ka probleme me të... llogaria e shitësit. Marrës të veprimit të shpejtë dhe rezultate jashtëzakonisht të shpejta!Lexo më shumë
EJ Odulio
EJ Odulio
23:34 09 21 Prill
Unë do ta rekomandoja këtë kompani të shkruante ndonjë Letër Amazon Apel pasi ata e dinë se çfarë kërkon Amazon. Unë bëra kërkime mbi kompani të tjera dhe zgjodha këtë pasi ata bënë kohë të flasin me mua... në lidhje me llogarinë time. Unë me të vërtetë mendova se do të duhet të pres 90+ ditë plus për të marrë lirimin e fondeve dhe për të pezulluar llogarinë time për të mirë. Faleminderit APlusGlobal për shkrimin e letrës sime të apelit shpejt dhe profesionalisht. Unë sugjeroj shumë që të punësoni një profesionist herën e parë që apeloni çështjen tuaj. Kjo kompani më ndihmoi që llogaria ime të riaktivizohej të njëjtën ditë kur apelova llogarinë time me letrën e tyre të apelit. Gjë që u personalizua në rastin tim. Faleminderit për një punë të shkëlqyer!Lexo më shumë
Ron Ram
Ron Ram
05:02 07 Mars 21
Njerëzit @ APlus Ecommerce Global janë vërtet të shkëlqyeshëm dhe të dobishëm. Mori një kontroll të plotë të llogarisë dhe madje mori një pasqyrë thelbësore prej tyre në lidhje me ndryshimet që duhet të bëhen. Dhe me mend se çfarë, ajo... përmirësuar edhe shitjet e miaLexo më shumë
Sal Mik
Sal Mik
04:58 07 Mars 21
APlus Global Ecommerce është një ofrues i shkëlqyeshëm i shërbimeve për shërbimin e apelit Amazon. Unë e ktheva llogarinë time brenda 72 orësh nga ndalimi.
Malak Abdullah Khan
Malak Abdullah Khan
15:58 06 Mars 21
APlus Global Ecommerce Dorëzohet në 2 orë dhe rivendoset nga Amazon menjëherë. Absolutisht më e mira. Ia vlen çdo qindarkë. Këshillimi im është të mos shikoni çmimin nëse doni rezultate. Puna e tij është e drejtë... perfekt Pas blerjes, komunikimi është i shpejtë, unë e kisha dokumentin brenda 2 orësh dhe llogaria u lëshua në më pak se 24 orë. Unë e kisha bllokuar llogarinë për më shumë se 5 muaj. Unë e rekomandoj shumë.Lexo më shumë
kriket funda
kriket funda
18:21 16 shkurt 21
Mori llogarinë time të rivendosur në më pak se 24 orë, unë do ta rekomandoj atë për këdo, të ndalojë mbingarkesën e njerëzve dhe të shkoj me fildishin më të mirën në bërjen e apelimeve! Shume faleminderit
Shqyrtimet e radhës
Bisedoni me ekspertin tonë
1
Le te flasim....
Ç'kemi si mund të të ndihmoj?